• To event minęło.

Spotkanie ewangelizacyjne z dr Peterem Gammonsem

18 maja 2019 @ 18:00 - 20:00

- Darmowy

Szukasz Boga? Słyszałeś o Nim, ale go nie doświadczasz?

Czy cierpienie ma jakąkolwiek wartość? Czy Bóg chce uleczyć każdego? Przekonaj się, że Bóg może dotknąć twojego życia i zmienić je bezpowrotnie. Za Jezusem chodziły tłumy, a on uzdrawiał wszystkich. I jest taki sam – dzisiaj, wczoraj, jutro i na wieki!

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie.Dobra Nowina Jezusa Chrystusa o zbawieniu, uzdrowieniu z wszelkich chorób i wolności od związań poparta znakami i cudami.

Dr Peter Gammons jest znanym na całym świecie ewangelistą i znawcą Biblii. Jego pasją jest dotrzeć do świata i przemienić go dla Chrystusa. Przez 40 lat swej służby dotarł bezpośrednio do ponad 100 mln ludzi z 70 narodów świata. Miał okazję głosić Ewangelię do 4 mln słuchaczy zgromadzonych w jednym miejscu, co było wydarzeniem bez precedensu w historii chrześcijańskich misji. Już jako młody chłopak został powołany przez Boga, by nieść światu przesłanie o uzdrowieńczej mocy Chrystusa. Podczas spotkań z jego udziałem tysiące ludzi powierza swe życie Jezusowi i doznaje uzdrowienia z chorób i dolegliwości. Dr Gammons jest autorem ponad 70 książek i podręczników, a jego prace tłumaczone są na wiele języków.

Wstęp wolny!

Data: