• To event minęło.

Warsztaty ewangelizacyjne z Beniaminem Wantulokiem

23 listopada 2018 @ 19:00 - 21:00

Z radością zapraszamy wszystkich, którzy pragną, by ewangelia skutecznie i w praktyczny sposób zmieniała oblicze Śląska Cieszyńskiego, na kolejne warsztaty ewangelizacyjne prowadzone przez Beniamina Wantuloka. Człowiek, który z powodzeniem  głosił osobiście Dobrą Nowinę Jezusa Chrystusa tysiącom ludzi w Polsce podzieli się swym doświadczeniem i będzie udzielał z namaszczenia ewangelisty.

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu, które odbędzie się w piątek 23 listopada o godz 19.00 w Kościele  Chwały w Cieszynie(adres: Gumna 8). Wstęp wolny.

A w sobotę 24 listopada uczestnicy warsztatów będą mieli okazję wspólnie z Beniaminem wyjść na ulice Cieszyna, by realizować wielkie posłannictwo Jezusa Chrystusa niosąc ludziom zbawienie, uzdrowienie i wolność!

Data:
23 listopada 2018